Říjen 2012

J.LO in Prague

28. října 2012 v 19:59 | Gabrielle
Ahoooj...Jak si užíváte poslední den prázdnin (víkendu)? Já celkem nudně protože je škaredé počasí a venku mrzne a dokonce nám tu i nasněžilo. Ale teď už k tématu který najdete v celém článku.

Autumn holiday - new

25. října 2012 v 20:59 | Gabrielle
Zdravím všechy...
Taky už máte prázdniny? Sice jenom dva dny ale tak myslím, že lepší než nic, ne? Copak jste dnes dělali? Včera jsem mněla volejbal a trenérky nám řekly, že si doma máme udělat 50 kliků tak je dnes udělám aby se nám zpevnily ruce. Dnes u mě přespí kamarádka protože v pátek brzy ráno odjíždíme do Prahy na Jennifer Lopez. Bude tam někdo z vás? Doufám že se tam s někým uvidím (i když pochybuji...bude tam šílený dav). Budu přímo u pódia, když tak se ozvěte :D. Ve dvě jsem byla v bance a potom pro knihu na kterou už dlouho čekám, takže jsem byla v knihkupectví. Kniha se jmenuje 'Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, zatím mě kniha dost zaujala. Potom jsem jela na chatu a tam si četla. Taky je u vás škaredě? Od rána je tady šílená mlha že ani nevidím z okna. Jinak o víkendu neplánuji nic dělat. Možná zajdu ven, možná naši něco vymyslí a nebo půjdu prostě jen tak na chatu.
Z koncertu potom můžete čekat fotky (psali sice že o2 aréna si nepřeje aby se tam fotilo, ale stejně tam všichni budou fotit, takže co.) Taky potom můžete čekat článek 'new in' protože pojedeme do Palladia a tak tam všechno utratím :D. No měla bych si nechat nějaký peníze na Vánoce. Taky si chci nechat v praze propíchnout pupik. Našla jsem si nějaký salóny. Všichni pražáci, neznáte nějaký dobrý tatto a pierc salon? Někde poblíž nebo nejlépe přímo v Praze 1? A taky samozřejmě za přijatelnou cenu :D. Jo a ještě se vrátím zpátky k Palladiu. Někteří lidi říkají, ať jedu spíš do nákupního centra Anděl a někteří zase ať do Palladia. Kde je to lepší? Kde mají víc obchodů? Prosím pište do komentářů. Dívala jsem se a v Palladiu mají Topshop a v Anděl právě že ne.

P.S. Hlasujte prosím vás pro mě TADY. Jsem tam s Blake Lively pod přezdívkou Gabrielle K. V anketě mě najdete předposlední.

New layout 0.2

22. října 2012 v 16:49 | Gabrielle
Ahoj...Po dlouhé době se vám ozývám. Chtěla bych se omluvit, že jsem nepřidala na blog žádný článek ale neměla jsem vůbec náladu, do ničeho se mi nechtělo. Dnes vás chci informovat o novým layoutu. Dělala mi ho slečna Mary a jsem ji za to moc vděčná. Co říkáte na nový layout? Já jsem moc spokojená! :-)
Dnes pokud se mi bude chtít a pokud budu mít čas, tak vám sem hodím nějaký článek.


Affs list

17. října 2012 v 19:19 | Gabrielle |  More affiliates

Zatím mám pouze pár affs takže stále nabírám. Budu ráda, když se zapíšeš SEM
Pokud budu mít více affs, tak popřemýšlím i o nějakém tom rozdělení na sister, elite, top atd. :-)


Wanna be affs?

17. října 2012 v 17:39 | Gabrielle
Od té doby, co mám blog jsem se pořád rozmýšlela, jestli mám udělat náběr affs nebo ne. Tak tedy jsem se rozhodla pro ano.
Může se zapsat kdokoliv ale ať si hned nemyslí, že když se zapíše, tak že budeme affs. Na váš blog se podívám a jestli mně zaujme, tak vám odepíšu.
Nebudou tady žádné pravidla až na jedno. Nebudete mi psát přihlouplé komentáře jako je ahojky obíhám, ahojky jak se máš! To v žádném případě, když budete psát komentáře tak něco k článku a ne tyhle stupidní věty.

Welcome to new blog

15. října 2012 v 16:49 | Gabrielle
Ahoj..
Vítám tě na novém blogu založený především pro dívky. Najdete zde články o kosmetice, výrobky jaké používám, jak o sebe pečovat atd. Dále tady najdete rubriku 'cinema' ve které budou různé filmy a seriály na které se ráda dívám a které patří k mým oblíbeným. A mnoho dalších rubrik.
Tenhle článek není nějak dlouhej ale myslím, že to na úvod stačí. Přesunula jsem se z blogu les-passants.blog.cz.
Ti co byli návštěvníci mého předešlého blogu, tak vědí, že jsem ho už chtěla zrušit dřív. Proč? Protože název blogu je těžce zapamatovatelný a myslím, že na tenhle blog bude chodit víc lidí, protože je alespoň trochu zapamatovatelný hahaha.
Pro dnešek je to vše, ocením každý váš komentář :-).
P.S.V menu si můžete přečíst různé actuality. Teď hledám nějakého hodného dobrovolníka na lay :-). Když tak se mi ozvěte do zpráv nebo na e-mail.


Cinema - Rozcestník

14. října 2012 v 21:39 | Gabrielle |  CinemaKosmetika - Rozcestník

14. října 2012 v 21:19 | Gabrielle |  Kosmetika